Pokoj č.1

V pokoji je možné ubytovat 1 až 4 osoby. K dispozici je manželské dvoulůžko a rozkládací lůžko s možností přistýlky. V pokoji je LCD plochá televize, satelit, ventilátor, WiFi. Sociální zařízení je vybavené masážním sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou.

Pokoj č.2

V pokoji je možné ubytovat 1 až 3 osoby. K dispozici jsou tři samostatná lůžka. Přistýlka není možná. V pokoji je LCD plochá televize, satelit, WiFi. Sociální zařízení je vybavené masážním sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou.

Pokoj č.3

V pokoji je možné ubytovat 1 až 3 osoby. K dispozici je manželské dvoulůžko a rozkládací lůžko s možností přistýlky. V pokoji je LCD plochá televize, satelit, ventilátor, WiFi. Sociální zařízení je vybavené masážním sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou.

Pokoj č.4

V pokoji je možné ubytovat 1 až 2 osoby. K dispozici je manželské dvoulůžko. V pokoji je LCD plochá televize, ventilátor, WiFi. Sociální zařízení je vybavené masážním sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou.

Kuchyňka

Společná kuchyňka je vybavená nádobím, lednicí s mražákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, jednoplotýnkovým vařičem a snídaňovým setem - kávovar, toustovač.

Zahrada

Na zahradě je k dispozici zastřešené sezení a po dohodě možnost grilování ve venkovním krbu. Cyklistům nebo motorkářům nabízíme zdarma uzamykatelnou garáž.