Penzion Logla

01.03.2019 10:08

Penzion Logla

 

Ubytování Pec pod Sněžkou - Penzion Logla ***

Penzion Logla se nachází v klidném prostředí s výhledem na Pec pod Sněžkou, 800 metrů od lyžařského rezortu a 200 metrů od menší sjezdovky, za penzionem Snowtubing. Potěší Vás chutná domácí kuchyně s profesionální obsluhou. Najdete zde také zahradu s malým sezónním bazénem, ruským kulečníkem a grilem.

Můžete relaxovat v baru zatímco děti si mohou hrát venku na hřišti. V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Na místě najdete také lyžárnu, úschovnu  kol a neplacené parkoviště.


Logla je rodinný penzion s prakticky zařízenými pokoji s možností TV, vlastním sociálním zařízením a výhledem na okolní krajinu.

Centrum města s obchodem s potravinami, masážními a kosmetickými procedurami a wellness centrem je vzdálené 500 metrů. Zastávka skibusu je vzdálená 20 metrů.

Volný čas

Ideální podmínky pro pěší nebo cykloturistiku (možnost vypůjčení horských kol 300 m) a další sportovní vyžití: tenisové kurty 50 m, bowling 300 m, jízda na koni 2 km, golfové hřiště Mladé Buky – 10 km. Sportovní centrum v hotelu Horizont 300 m – squash, fitness, krytý bazén, solárium. Možnost zamluvit autobusové výlety do ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové a do Adršpašských skal. www.pecpodsnezkou-ubytovani.cz

Zpět

Kontakt

mikroregiony.com

©2014 - 2020 Všechna práva vyhrazena.

mikroregiony.com