Pension a kemp Český Ráj

08.08.2018 15:01

Pension a kemp je situovaný uprostřed Českého Ráje. V okolí pensionu je spousty krásných rybníků, pískovcových skal a starých hradů. Nachází se ve vesnici Kněžnice, která leží na spojnici měst Jičín a Turnov. Vzdálenost do Jičína je 6 km. Vznik pensionu a kempu se datuje k roku 1990. Podnik je rodinného typu a velký důraz klademe na příjemný vztah mezi personálem a naším hostem.

Levné ubytování v Českém Ráji

Celková kapacita pensionu je 30 lůžek. V hlavní sezóně je pro hosty pensionu a kempu otevřena restaurace. V zahradě nabízíme rovněž 35 míst pro hosty, kteří přijedou se stany či karavany. Kemp má své vlastní sociální zařízení, výlevku pro chemické toalety, pračku, sušičku, kuchyňku. Elektrické přípojky pro karavany jsou rozvedeny po celé zahradě. Kemp je oplocen, v noci osvětlen a osázen keři a stromy. Z kempu je krásný výhled na zříceninu Trosky, kopec Tábor a Kozlov. www.pensionkneznice.cz

Aktivity a zábava v okolí Jičína

pensionu Český Ráj nabízíme možnost pořádání svateb, oslav, seminářů či školení. Dále je k dispozici hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, hřiště pro děti, velké ohniště a venkovní terasa. V případě chladnějšího počasí Vám náš pension nabízí využít sauny, která do teplíčka pojme až 6 osob. V Kněžnici u Jičína je možnost zapůjčení horských kol, domluvení projížďky na koních, horolezectví na Prachově.

Zpět

Kontakt

mikroregiony.com

778 028 797

©2014 - 2018 Všechna práva vyhrazena.

mikroregiony.com