Liberecký kraj

Tři skupenství vody v penzionu SIGNUM LAUDIS   

Neobyčejný penzion s neobyčejnými službami - to je SIGNUM LAUDIS ve Velkých Hamrech. V penzionu SIGNUM LAUDIS chceme neskromně udávat tón novému trendu nikdy se nenudících návštěvníků při reálných atraktivitách ubytovacích služeb.    S nadsázkou chceme být v očích našich hostů nenahraditelní jako pohádková sůl a prospěšní a užiteční jako voda ve všech skupenstvích. Takto ostatně voda prostupuje děním v penzionu SIGNUM LAUDIS po celý rok.  (foto)   Skupenství plynné kraluje v naší sauně. Je ideálně určena pro 3-4 osoby a teplota může vystoupit přes 100 st.C. V ceně ubytování je nejen samotná relaxace, ale též veškeré hygienické potřeby včetně županů. Na závěr Vás čeká příjemné překvapení. 

   

Skupenství kapalné je kromě vodovodních armatur i v koupacím sudu a venkovním sezónním koupacím jezírku. Nezakryté jezírko má přírodní vodu a vodní rostliny. Dobře slouží k osvěžení třeba v létě "Model 2018". Zcela jiný způsob celoročního užívání má venkovní koupací sud. Je to čirá unavující slast se při mrazu a sněžení ponořit na dvě hodiny do horké vody. Tento zážitek je sám o sobě důvodem k návštěvě penzionu SIGNUM LAUDIS.

    

Ale i třetí skupenství - pevné - je zastoupeno v aktivitách penzionu SIGNUM LAUDIS. A to v podobě ledové plochy curlingové dráhy. Nikdy bych nevěřil v krásu tohoto olympijského sportu, až jsem to zkusil. Máme rádi netradiční aktivity, tak jsme zřídili krátkou venkovní dráhu založenou na přírodním mrazu. I tato zábava s originálními kameny je samosebou pro naše hosty v ceně ubytování. Kdo hru zkusil, má pro ni jen slova chvály. Občas i dík pro provozovatele - penzion SIGNUM LAUDIS.  


   

 

 

 

 

 

V penzionu SIGNUM LAUDIS jsme vsadili na vyjímečné prostředí autentické prvorepublikové architektury a také na neobvyklé aktivity pro volný čas našich hostů. Představili jsme Vám ty, které jsou spojené s vodou a jejími třemi skupenstvími. Jsou příkladem naší neustálé péče o blaho hostů. Náročnost na sebe sama  se nám vrací v jejich spokojenosti. Tím je naplňován náš cíl a úkol, který jsme si dali na samém začátku podnikání v cestovním ruchu.   Přijďte se přesvědčit i Vy, budete našimi VIP:   Jindřich Krbec - SIGNUM LAUDIS / Velké Hamry / Jizerské hory

Kontakt

mikroregiony.com

Liberec

©2014 - 2020 Všechna práva vyhrazena.

mikroregiony.com