Jihočeský kraj

Penzion Haberský vrch v podhůří Blanského lesa s nejvyšší horou Kleť bude vyhovovat těm, kteří dávají přednost klidu a pobytu v  přírodě.

Hostům jsou k dispozici 4 apartmány s kapacitou 13ti pevných lůžek a 6ti přistýlek. Každý apartmán má vlastní koupelnu,fen a   televizor.K zapůjčení jsou knihy a společenské hry. 

Kromě toho nabízíme ubytování v dřevěných chatkách. Každá chatka má dvě palandy, ale horní lůžka nevyužíváme pro ubytování dospělých osob . Jsou určena pro děti do 12ti let. Sprchy a WC jsou společné ve zděné budově vzdálené od chatek 100-150m . www.haberskyvrch.cz

Penzion není o víkendech přímo dostupný hromadnou dopravou.Vlaková zastávka je vzdálená cca 4km, autobusová zastávka v pracovních dnech je v místě, o víkendech a svátcích ve 3km vzdáleném Dubném.

Penzion Haberský vrch je ideálním místem pro cyklisty, protože všechny významné památky ( České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou,Netolice,Holašovice - vesnice UNESCO ) jsou  max.25km daleko.

V celém areálu včetně chatek funguje připojení na internet.

Ubytování v apartmánech v nádherné lokalitě přírodního parku Česká Kanada nedaleko hradu Landštejn. Přímo u domu se nachází velká zahrada s venkovním ohništěm a grilem. Na zahradě je také dětské pískoviště, trampolína, bazének a dostatek prostoru pro další vyžití. Po domluvě je možnost přivést si s sebou i Vašeho čtyřnohého miláčka. V dosahu je restaurace, přírodní koupaliště, les k procházkám i houbaření, lanové centrum, zorbing a mnoho dalších aktivit a zajímavostí. www.apartmanyuzdendy.cz

K dispozici jsou dva apartmány umístěny v prvním patře velkého domu. V každém apartmánu je samostatné sociální zařízení (WC a sprchový kout), kuchyňka s ledničkou, sporákem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. 

Apartmány statek Opalice .Okolí Opalicka i celé Jižní Čechy jsou ideálním místem pro prožití letní dovolené s dětmi v Čechách. Kromě nezbytného koupání a vodních sportů všeho druhu, které si můžete během své dovolené dosytosti vychutnat přímo Krytý vyhřívaný bazénv krytém bazéně v areálu Apartmánů Opalice

Pokud dáváte přednost venkovním vodním radovánkám, můžete si udělat výlet na Lipno nebo využít velký rybník patřící též do areálu Apartmánů Opalice. Milovníci architektury a historie si zase během své letní dovolené užijí nepřeberné množství jihoKulečníková hernačeských památek. Skvělá letní dovolená s dětmi, či přáteli v Jižních Čechách je připravena právě pro Vás.  www.ubytovani-opalice.cz

Stolní tenisSport:
vodní sporty v krytém vyhřívaném bazéně
, vodní sporty na rybnícecyklistika, pěší turistiky
kanoistika, tenis, volejbal, nohejbal, stolní tenis, badminton, bowling, golf, minigolf, rybaření a houbaření. Možnost pronájmu multifunkčního hřiště VĚNCOVNA CHLUMEC (fotbal, volejbal, tenis, nohejbal) vzdáleného 3km.

Kontakt

mikroregiony.com

České Budějovice

Český Krumlov

Písek

©2014 - 2020 Všechna práva vyhrazena.

mikroregiony.com